شرایط و قوانین

 • مجموعه ایرانی کار برای حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی احترام قائل است و بدین منظور جهت سهولت و تسریع در امر خرید، ثبت سفارش و پیگیر‌ی‌های بعدی، طبق قوانین مندرج در سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود درخواست می‌کند. درج شماره تماس و آدرس دقیق برای هماهنگی و ارسال کالای مشتری الزامیست. در صورتی که اطلاعات مشتری اعم از شماره‌ تماس و آدرس دچار نقصان بوده و یا موارد مذکور صحت کافی نداشته باشد، ایرانی‌کار جهت اطمینان برای ارسال سفارشات و نهایی شدن ثبت سفارش، می‌تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی درخواست کند. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، و ایرانی‌کار در این زمینه مسئول نخواهدبود.

 • شرایط و قوانین دوجانبه ایرانی کار

 • ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت به‌صورت محرمانه نزد ایرانی‌کار باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نخواهد گرفت.

 • ایرانی‌کار، جهت اطلاع رسانی رویدادها، تخفیف‌ها، کمپین های تبلیغاتی و سایر مواردی که جهت خرید آسان‌تر به مشتریان گرامی کمک خواهد کرد، پیامک‌هایی را با استفاده از شماره‌ی تماسی که از طریق آن اقدام به ثبت نام در سایت کرده‌اید، ارسال خواهد کرد. لازم به ذکر است در طی این فرآیند، شماره تماس شما به صورت محرمانه نزد ایرانی‌کار باقی خواهد ماند.

 • ایرانی‌کار می‌تواند نقد، نظر، پیام و یا محتوای ارسال شده توسط کاربر را در صورتی که مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب ‌سایت باشد، در چارچوب مذکور و قوانین جاری ویرایش و یا حذف نماید.

 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ایرانی‌کار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط ایرانی‌کار جزئی از اموال ایرانی‌کار محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار ایرانی‌کار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای به‌ ایرانی‌کار محفوظ می‌دارد.

 • علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط ایرانی‌کار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار ایرانی‌کار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری، پیگرد قانونی دارد.

 • کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌ سایت ایرانی‌کار و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، ربات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج، نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای ایرانی‌کار محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات ایرانی‌کار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد به عهده کاربران است.

 • رسید پرداخت های کاربران از طریق الکترونیکی صادر و در پنل کاربر قابل مشاهده است و کاربر می‌پذیرد درصورت پرداخت ناموفق ازطریق درگاه بانکی، شخصا مسئول پیگری وجه کسر شده از سیستم بانکی مربوطه می باشد و از نظر ایرانی‌کار، وجه مذکور پرداخت شده محسوب نمی‌گردد و ایرانی‌کار در این خصوص مسئولیتی ندارد.

 • سایر مقررات

 • در صورت تغییر قوانین و مقررات، ایرانی‌کار نسبت به اطلاع رسانی در خصوص آن و اخذ تاییده مجدد نسبت به اطلاع از تغییر قوانین از کابران اقدام می نماید. از تاریخ بارگزاری قوانین جدید در سایت که برای عموم افراد قابل مشاهده باشد، ادعای عدم اطلاع از قوانین قابل پذیرش نخواهد بود.

 • ایرانی‌کار در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

 • ایرانی‌کار دسترسی مداوم و بی وقفه به سامانه را تضمین نمی نماید.

 • نحوه ارتباط ایرانی‌کار با کاربران از طریق ایمیل، تماس تلفنی و پیامک و کانال های رسمی آن در نرم افزارهای پیام‌رسان که لیست آنها در سایت موجود است، می باشد. کلیه پیام‌های سامانه صرفا از طرق مذکور ارسال و مشاهده شده تلقی می گردد.

 • هرگونه اقدامی از سوی کاربرکه منجر به ورود خسارت به شهرت، اعتبار و دارایی‌های ایرانی‌کار شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی خواهد شد. ایرانی‌کار این حق را برای خود محفوظ می‌داند که حساب کاربر را مسدود کند و در صورت نیاز، علیه شخص مذکور اقدام قانونی انجام دهد و خسارت و حقوق قانونی خود را مطالبه کند.

 • انتقال مالیکت سامانه به هر نحو به دیگری، موجب لغو حساب های کاربری کاربران نخواهد شد و کاربران همچنان امکان بهره مندی از خدمات سامانه را دارند.

 • تمامی مالکیت نرم افزار و سامانه متعلق به شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما بوده و کاربران صرفا حق استفاده از سامانه را در محدوده تعیین شده دارند و هیچ گاه، هیچ نوع حق مالکیت و سایر موارد به کاربران تعلق ندارد.

 • کاربران می پذیرند سامانه جهت اطلاع رسانی‌ها، خبررسانی در خصوص رویدادها و تخفیف های ویژه، ایمیل یا پیامک و یا پوش ناتیفیکشن به کاربران ارسال نماید.

 • کاربر مجاز نیست با استفاده از روش‌های Framing یا Mirroring یا روش‌های دیگر نسخۀ دیگری از خدمات ایرانی‌کار را روی سرورهای دیگر ارائه کند. همچنین کاربر مجاز نیست در نرم‌افزار ایرانی‌کار یا در روش ارائۀ خدمات تغییر یا اخلالی ایجاد کند.

 • کاربر حق ندارد نرم‌افزار یا اسکریپتی با هدف ایندکس گذاری (Indexing)، مطالعه یا هر گونه فعالیت داده‌کاوی روی سامانه ایرانی‌کار اجرا کند.

 • کلیه اقدامات کاربران در خصوص اقدام به دسترسی غیر مجاز و سایر فعالیت ها که مشمول قانون مجازات رایانه ای یا سایر مقررات کشور گردد، مورد پیگیری قضایی واقع می شود و کاربر متخلف می بایست علاوه بر تحمل مجازات های قانونی تعیین شده نسبت به جبران خسارات وارده به سامانه نیز اقدام نماید.

با ثبت ایمیل از جدید ترین اخبار، تخفیف و جوایز مطلع شوید...

Iranecar-logo

ایرانی‌کار با سابقه‌ای 18 ساله توسط شرکت دانش‌بنیان مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) طراحی، پیاده‌سازی و اجرا شده و اکنون به‌ مرجعی موثق، جامع و قابل اعتماد در صنعت خودرو و خدمات خودرویی تبدیل شده است.

نماد اعتماد الکترونیکیlogo-samandehi

تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان فاطمی، بین خیابان کارگر و خیابان سیندخت، جنب بانک سینا پلاک ۲۲۰بلوکB واحد۲۰۱

پشتیبانی :

021-54945
درباره ما

صفحات اجتماعی :

دانلود اپلیکیشن ایرانی کار
bazarmyketdownloadwebapp


کلیه حقوق برای شرکت مشاورین گسترش الکترونیک ایما (مگا) محفوظ است. کپی رایت ۲۰۲۳